Dünyada İlk Ve Tek Adanalı Fan Sitesi
Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

AdanaLinin kadin poLisi sonunda konustu..!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1AdanaLinin kadin poLisi sonunda konustu..! Empty AdanaLinin kadin poLisi sonunda konustu..! Ptsi Şub. 16, 2009 5:29 pm

Admin

Adanali Yönetmen
Adanali Yönetmen

Adanalı'ya aşık olursan kesin fırtınalı bir aşk olur.

Adanalı dizisinin kadın polis amiri İdil’i canlandıran Selin Demiratar, gerçek hayatta da polis olmak istediğini belirterek "İnsanları koruyan ve dürüst bir polis olmak isterdim" dedi. Güzel oyuncu: "İdil ile Adanalı birbirlerine aşık olursa, bu kesin fırtınalı bir aşk olur...”

Oyuncu olmadan önceki hayalinizin iyi bir asker olmak olduğunu biliyorum. Neden askerlik mesleğine karşı bir sempatiniz var?

Babam hem astsubay, hem de bandocu idi. Hem asker hem de müzisyen bir babaya sahibim. Babamın mesleği sayesinde, Türkiye'nin dört bir yanını gördüm. Farklı kültürler, farklı insanlar tanıdım. Yeni yerleri keşfetmeyi sevmem de hep bu yüzden...

Asker gibi disiplinli misiniz?

Disiplinliyim evet... Oyunculuk da askerlik gibi aslında bir bakıma. İkisinde de disiplin olmazsa olmazlardan.

Adanalı'daki rolünüzü başarılı canlandırıyorsunuz. Hiç polis bir yakınınız var mı?

Polis bir yakınım yok. Ama babamın asker olması bu noktada çok fazla işime yaradı. Bu rol geldiğinde bazı polislerle oturup konuştuğum oldu.

Gerçek hayatta polis olmak ister miydiniz?

İnsanları korumak, onlara yardımcı olmak, yalan ve yanlışa göz yummadan görevimin gereklerini yapan bir polis olmak isterdim.

İdil'le Adanalı'nın zevkleri, yaşam tarzları ve hayata bakışları çok farklı. Pekiyi aşkları nasıl olur?

Çok fırtınalı bir sevda olur. Normal hayatlarında bile anlaşamıyorlar. O yüzden, kesin fırtınalı bir aşk olur olursa.

'Adanalı'da polis rolü teklifi geldiğinde ne hissettiniz?

Önce babamı aradım. Onunla epey konuştuk. İdil karakterini ilk okuduğum anda sevmiştim. Çünkü, genellikle hep ağlayan kadın rollerinde oynamıştım bugüne dek. Hem farklı hem de aksiyonu bol bir karakterdi İdil. Aynı zamanda idealist ve kuralcı...

Sokakta Maraz Ali uyarısı

Sokaktaki insanların tepkileri nasıl?

Maraz Ali konusunda uyarıyorlar. "Sakın aşık olma" diyenler oluyor. Görür görmez 'Adanalı' şarkısını söyleyenler oluyor. Genellikle güzel yaklaşımlarla karşılaşıyorum. Kadın polisler meslektaşlarıymışım gibi yaklaşıyorlar. Bu çok samimi ve içten geliyor bana. Çoğu zaman selamlaşıyoruz, sohbet ediyoruz.

Babam beni yönlendiriyor

Babanız oyunculuğunuzla ilgili sizi uyarır mı?

Babamın fikir ve eleştirilerini her zaman pür dikkat dinliyorum. Onun yönlendirmeleriyle kendime çeki düzen veriyorum. Özellikle silah tutuşuma, vücut dilime ve mimiklerime dikkat ediyorum.

Daha önce keskin nişancıydı

Adanalı dizisiyle elinize ilk defa mı silah aldınız?

Daha önce 'Dur Yolcu'da sniper tüfeği kullanıyordum. Poligonda atış da yapmıştım.

Dövüş sahneleri için bir eğitim aldınız mı?

Özel bir eğitim almadım...

https://adanali.forumdizini.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]