Dünyada İlk Ve Tek Adanalı Fan Sitesi
Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Acı Hayattaki Gibi Sulugöz Değilim

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Acı Hayattaki Gibi Sulugöz Değilim Empty Acı Hayattaki Gibi Sulugöz Değilim Ptsi Şub. 16, 2009 5:28 pm

Admin

Adanali Yönetmen
Adanali Yönetmen

Acı Hayat'taki gibi sulugöz değilim 'Acı Hayat' dizisinde sulu gözlü 'Nermin'i canlandıran Selin Demiratar, 'Adanalı' dizisini kabul etmesindeki etkenin, oynadığı rolün farklılığı olduğunu söyledi.

'Adanalı' dizisinde oynamaktan çok büyük bir keyif aldığını ve iyi bir ekiple çalıştıklarını anlatan Selin Demiratar, yeni karakterinin daha önce rol aldığı 'Acı Hayat' dizisindeki 'Nermin' karakterine hiç benzemediğini söyledi.

Kanaltürk'teki Medyatik programına konuk olan Selin Demiratar, "Acı Hayat'taki karakter daha kırılgan, zayıf, duygusal bir karakterdi. Ama benim yapımda böyle bir duygusallık yok. Balık burcu olsam da sulu gözlü birisi değilim en azından gerçek hayatımda" diye konuştu.

'Adanalı'da bir polisi oynayan Selin Demiratar, duygusal bir karakterden sonra farklı bir karakteri oynamaktan da keyif aldığını belirterek, "Projeler arasında özellikle farklı karakterleri seçiyorum ki beni heyecanlandırsın diye. Bunun için bazen yanlış kararlar da verebilirim, ama olabildiğince bir önceki projeden farklı olmasını tercih ediyorum" dedi.

Televizyon Gazetesi

https://adanali.forumdizini.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]