Dünyada İlk Ve Tek Adanalı Fan Sitesi
Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Adanalı'ya Demir Spor Forması

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Adanalı'ya Demir Spor Forması Empty Adanalı'ya Demir Spor Forması Ptsi Şub. 16, 2009 5:22 pm

Admin

Adanali Yönetmen
Adanali Yönetmen

"Adanalı" adlı dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'ya, Adana Demirspor forması ve kaşkolu hediye edildi.

Adanalı'ya Demir Spor Forması 00110796a7ca4

İstanbul'daki Adanalılar gecesine katılan Kaynarca, büyük ilgi gördü. Gecede Adana Demirspor Kulübü Onursal Başkanı Mehmet Gökoğlu, Oktay Kaynarca ve dizi ekibine, üzerinde isimlerinin yazılı olduğu mavi-lacivertli forma ve kaşkol hediye etti.

Özellikle Adana Demirspor taraftarlarının Oktay Kaynarca'ya büyük hayranlık duyduğunu belirten Gökoğlu, "Sizi en yakın zamanda Adana'ya da bekliyoruz. Adana Demirspor taraftarının selam ve sevgisini getirdim. Sizleri izlemek biz için büyük keyif" dedi.

Dizide mavi-lacivertli takımın Fatih Terimli efsane kadrosunun posterini duvara asarak Adana Demirspor taraftarlarının gönlünde taht kuran Oktay Kaynarca ise, Adanalıların kendisine ilgisinden son derece memnun olduğunu ifade ederek, "Ben de sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu forma ve atkının değerini biliyorum. İnşallah Adana takımları istedikleri yere gelir. Çünkü ben de artık bir Adanalıyım ve takımlarımın başarılı olmasını istiyorum. Tüm taraftarlara, spor severlere ve takımlarımıza selam ve sevgilerimi yolluyorum" diye konuştu.

İstanbul'daki Adanalılar, özel bir gecede buluştu; en büyük ilgiyi Fatih Terim ile oyuncu Oktay Kaynarca gördü

İSTANBUL - - Adana Kültür Dayanışma Derneği'nin önceki akşam Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlediği baloda binlerce Adanalı buluştu. Derneğin Başkanı Dr. Murat Mert, bin kişinin katıldığı baloda Adana'ya gönül verenler için bir teşekkür konuşması yaptı. Gecede Yaşar Kemal, Suna Kan ve Fatih Terim'e de onur ödülleri verildi. Behzat Gerçeker ve ENBE Orkestrası'nın sahne aldığı gecede ayrıca Nebil Özgentürk tarafından hazırlanmış 'Bir Adanalı Masalı' adlı 22 dakikalık belgesel büyük alkış topladı.
Sabah gazetesinin haberine göre; baloya katılan ünlü simalar arasında Suna Kan, Fatih Terim ve ailesi, Nebil Özgentürk, Ferdi Tayfur, Ece Uslu, Ayfer Toprak, Acun Ilıcalı, Metin Özülkü, Sinan Tuzcu, Dolunay Soysert, Demet Akbağ-Zafer Çika, Lütfi Arıboğan, sporcular Hasan Şaş, Ogün Temizkanoğlu, Abdullah Ercan, Hami Mandıralı, Orhun Ene de bulunuyordu. Gecede ayrıca atv'nin reyting rekorları kıran dizisi 'Adanalı'nın yönetmeni Tayfun Güneyer, oyuncuları Oktay Kaynarca ve Selin Demiratar vardı. Balonun en ilginç görüntülerinden birisi 'Adanalı' dizisinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca ile Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim'in birbirlerine sıkı sıkı sarılması oldu. Kaynarca, Terim'e öyle sıkı sarıldı ki, Terim sanki bir ara nefessiz kaldı. Gecede; Adanalı" adlı dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca'ya, Adana Demirspor forması ve kaşkolu hediye edildi.

Adanalı'ya Demir Spor Forması 5607833zt7.th

Adanalı'ya Demir Spor Forması 5607833zt7

https://adanali.forumdizini.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]