Dünyada İlk Ve Tek Adanalı Fan Sitesi
Hoşgeldiniz

Join the forum, it's quick and easy

Hoşgeldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Oktay Seni Neden İzLiyorLar?

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Oktay Seni Neden İzLiyorLar? Empty Oktay Seni Neden İzLiyorLar? Ptsi Şub. 16, 2009 5:20 pm

Admin

Adanali Yönetmen
Adanali Yönetmen

'Adanalı' dizisiyle ekranlara gelen Oktay Kaynarca, televizyonda izlenir olmanın koşulunu bakın neye bağladı

Beyazıt Öztürk ve Meral Okay'ın sundukları CNNTURK'teki 'Nası Yani?' programına konuk olan Oktay Kaynarca, oynadığı dizilerin ilk 5'in içine mutlaka girdiğini söyledi.

Beyaz'ın "Senin içine girip de tutmayacak dizi yok gibi geliyor, sana mı denk geliyor, sen mi seçiyorsun? Ben ona inanıyorum ya enerjinden ya da havandan yada millet seni dizide görmeyi seviyor" dedi.

Oktay Kaynarca, ekranda izlenir olmanın koşulunun 'samimiyet' olduğunun altını çizerek şöyle konuştu:

"Öyle reyitng rekorları kırdı demek çok doğru değil ama mutlaka ilk 5 arasında yer alıyor. Onun nedeni şu galiba, yaptığımız işin samimiyeti karşı tarafa geçiyor. Benim inandığım şey şu; bir şeyi yapacaksan samimi olmak, sahici olmak zorundasın. 'Mış gibi' olmuyor. Ben milletimi çok seviyorum ve bu ülkeden başka bir ülkede yaşamak istemezdim. Ama bunun karşılığında da sevildiğimi biliyorum. Sokaktaki insanların tepkisinden biliyorum."

BENİM KARI SANA BAYILIYO!

Yıllar önce merhum sanatçı Sadri Alışık'ın kendisine anlattığı bir hikayeyi izleyenlerle paylaşan Kaynarca, "Yengeç Sepeti'ni çekiyorduk. Sadri abi ile sohbet ediyorduk. Bana dedi ki, 'Yolda gidiyordum, karşıdan bir roman geldi, a be benim karı da sana bayılır, dedi. Bir adamın sana bunu söylemesi için gerçekten seni sahiplenmiş ve evinden biri gibi görmesi gerekiyor". Ben bunun aynısını geçen gün trafikte yaşadım. Bir arabadan çoluk, çombalak, kız, karısı indiler. 'Çocuklar sana bayılıyor, bir sarılsınlar sana' dedi. Sarıldılar tek tek sonra arabaya binip gittiler. Bu kadar net" diye konuştu.

BU ÜLKEDE HERKESİN HİKAYESİ FİLM OLUR

Oktay Kaynarca, zaman zaman sinema çevreleri tarafından dile getirilen 'senaryo yok' tartışmalarına da katılmadığını ifade ederek "Eğer oyuncu olacaksanız bu ülkede, ülkenizi tanımak zorundasınız. Bizim ülkemizde oyuncu olmak için o kadar çok fazla malzeme varki. Senaryo yok diyorlar. Herhangi bir adamın peşine takılın, biraz konuşun, adamın hayatı filmdir. Zaten o kadar renkli ve bereketli topraklar üzerindeyiz ki.." şeklinde konuştu.

https://adanali.forumdizini.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]